VIDEO Nehľadajte slová, zbytočná námaha: Ibrahimovič trhá súperov, dva pohotové banány!

Zlatan IB-RA-HI-MO-VIČZlatan IB-RA-HI-MO-VIČ Zdroj: Twitter/LA Galaxy

LOS ANGELES - Zlatan Ibrahimovič sa cíti v USA ako ryba v tej najobľúbenejšej vode. V minulom roku zaznamenal 22 gólov v 27 zápasoch a kampaň 2019 odštartoval taktiež vo veľkom štýle. Švédsky bombardér má po štyroch zápasoch vedľa svojho mena už šesť trafených projektilov do šibenice. Toto konštatovanie platí po sobotnom dueli proti celku Philadelphia Union, ktorú zdolalo LA Galaxy na vlastnom štadióne 2:0.

Bývalý zabijak PSG, Interu Miláno či Manchestru United najskôr v 27. minúte nekompromisne vyskočil na center od Nóra Jorgena Skjelvika a loptu poslal rázne do brány hlavičkou. V 36. minúte potom premenil penaltu, brankár Andre Blake bol bez najmenšej šance.

Viac o téme: Zlatan Ibrahimovič Los Angeles Galaxy
  • Zdroj: športky