Nezabudnuteľný zážitok: Toto čaká Poprad na Veľkonočnú nedeľu

POPRAD - Popradská ARÉNA bude dejiskom SHOW, ktorá ňou otrasie. Už 21. apríla prinesie najstaršia, najstabilnejšia a najférovejšia MMA organizácia na Slovensku PIT CAGE FIGHTING do Popradskej Arény ďalšie zo svojich nezabudnuteľných podujatí.

Nikto z bojových organizácií na Slovensku sa nemôže pýšiť číslom, ktoré určuje poradie uskutočneného podujatia ako MMA organizácia PIT CAGE FIGHTING, ktorá predstaví svoju najväčšiu SHOW v histórii už po 20. krát.

PCF 20 s podtitulom, ktorý tejto jubilejnej akcii právom pristane – LEGENDARY.

LEGENDÁRNE to bude v Popradskej Aréne po všetkých stránkach a fanúšikovia, ktorí rozmýšľajú či si nájsť cestu do tejto krásnej arény, by nemali váhať, pretože sa môže stať, že ostanú pred jej bránami a to z dôvodu kapacity haly, ktorá ponúka celkovo len 2900 voľných miest. Podľa promotérov podujatia, Dávida Kedžucha a Paliho Hrubého, zostáva do vypredania približne 800 miest!

LEGENDÁRNA fightkarta, LEGENDÁRNA svetelná show, LEGENDÁRNA zvuková show, LEGENDÁRNE služby pre všetkých divákov – to je len zlomok toho, čo ponúka toto NEZABUDNUTEĽNÉ PODUJATIE pod názvom PCF 20 LEGENDARY, 21.apríla v POPRAD ARÉNE.

Vstupenky na tento zážitok si vieš pohodlne zakúpiť na Predredaj.sk, alebo v každom TELEKOME centre na Slovensku a taktiež v Popradskom OC FORUM na informáciách. Neváhaj, pretože toto zažiješ len raz.


Zdroj:
PR článok
Foto:
PCF

DISKUSIA