Slovenské tenistky sexi ako nikdy predtým: Roztomilé FOTO fedcupových krások ohúrilo fanúšikov!

Radosť z víťazstva slovenského fedcupového tímu nad RuskomRadosť z víťazstva slovenského fedcupového tímu nad Ruskom Zdroj: SITA/Diana Černáková

BRATISLAVA - Slovenky po februárovej fedcupovej prehre v stretnutí 1. kola II. svetovej skupiny v Rige s domácim Lotyšskom 0:4 čaká boj o záchranu, v ktorom sa im postaví Brazília. Dôležitý fedcupový súboj bude zároveň rozlúčkou Cibulkovej s fedcupovou kariérou.

Slovenský tréner Matej Lipták si pochvaľoval prípravu na juhoamerického súpera a tiež vyzdvihol atmosféru v tíme, ktorá je zdá sa naozaj skvelá. O tom, že naše baby tvoria skvelý kolektív svedčí aj trochu netradičná tímová foto, ktorá dostala fanúšikov do kolien. 

Pätica slovenských tenistiek zostala verná našim národným tradíciám a na spoločnej fedcupovej akcii sa odfotila v tradičných krojoch. Roztomilú foto krásnych Sloveniek uverejnili viaceré tenistky na svojich sociálnych sieťach a snímok sa okamžite stretol s obrovským nadšením a obdivom fanúšikov. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sedemdesiat sukien mala @fedcuptennis let’s go Slovakia #fedcup #slovakia

Príspevok, ktorý zdieľa Magdalena Rybarikova (@magdalena_rybarikova),

Fotografie z fotenia zverejnila na svojom facebooku aj lúčiaca sa Cibulková pyšná na tradičný slovenský odev. 

Vo fedcupovej nominácii Slovenska proti Brazílii figurujú Dominika Cibulková, pre ktorú to bude fedcupová rozlúčka, Viktória Kužmová, Anna Karolína Schmiedlová a Magdaléna Rybáriková. Ako piata hráčka sa s tímom pripravuje Rebecca Šramková. Hrať sa bude 20. a 21. apríla na antuke v AXA aréne bratislavského NTC, víťaz zápasu sa udrží medzi druhou najlepšou osmičkou. Sobotňajší i nedeľňajší program odštartuje o 13.00 h.

Viac o téme: Dominika Cibulková Magdaléna Rybáriková Anna Karolína Schmiedlová Viktória Kužmová
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA/Diana Černáková, Facebook - Dominika Cibulková, Instagram - Magdaléna Rybáriková
  • Zdroj: TASR, športky

Súvisiace články