VIDEO V štúdiu Športiek exkluzívne Pavel Hapal: O toto sa budeme jednoznačne snažiť!

Pavel Hapal v štúdiu Športiek s Robertom Kmeťom
Pavel Hapal v štúdiu Športiek s Robertom Kmeťom

BRATISLAVA - V štúdiu Športiek sme tentoraz vyspovedali trénera futbalovej reprezentácie Pavla Hapala. Sympatický tréner nám prezradil svoj postoj k viacerým aktuálnym a mimoriadne atraktívnym témam.

Pavel Hapal exkluzívne pre Športky prezradil svoj dojem z výkonov našej reprezentácie v kvalifikácii na Majstrovstvá Európy v zápasoch s Maďarskom a Walesom, ale povenoval sa aj našim nastávajúcim súperom. Reč prišla aj na Vladimíra Weissa a jeho odchod z reprezentácie: "Myslím, že reprezentačnú kariéru neukončil, len ju prerušil a asi čaká, kým nebude trénerom Hapal, no ja mám v pláne tu zostať tak dlho, ako sa len bude dať. Možno si to Vlado nechá ešte prejsť hlavou a skúsi ma kontaktovať, aby sme si o tom ešte pohovorili. Ja to momentálne beriem ako uzavretú vec, krok nie je na mne," prezradil Hapal. 

Robert Kmeťo sa pýtal aj na taktiku tímu: "Mojím štýlom je ofenzívny futbal. Budeme chcieť hrať ofenzívne, o to sa budeme jednoznačne snažiť," konštatoval bývalý tréner Sparty Praha, Nitry, Žiliny či Baníka Ostrava.  

V našom bohatom rozhovore sme sa ďalej venovali aj téme Martina Škrtela a jeho odchodu, ktorý bol spájaný aj so samotným trénerom, prebrali sme šance slovenských klubov v Európe. Bývalý tréner našej reprezentácie do 21 rokov sa ďalej vyjadril aj k tomu, či by na mieste Milana Škriniara v Interi ostal aj napriek mnohým lákavým ponukám. Viac sa dozviete v našom VIDEU nižšie. 


Tagy: Pavel Hapal SFZ Robert Kmeťo

Zdroj:
športky
Foto:
sportky.sk

DISKUSIA