Obrovská tragédia na slovenských trávnikoch: Počas zápasu zomrel iba 14-ročný chlapček!

Iba 14-ročný Denis Urbánek skolaboval počas zápasu a po prevoze do nemocnice zomrel
Iba 14-ročný Denis Urbánek skolaboval počas zápasu a po prevoze do nemocnice zomrel

SKALICA - Obrovská tragédia zasiahla futbalový klub MFK Skalica, ktorý včera navždy opustil iba 14-ročný talent Denis Urbánek. Nádejný futbalista náhle skolaboval priamo na ihrisku!

Mladému chlapčekovi nepomohol ani okamžitý zásah lekárov a po prevoze do nemocnice naposledy vydýchol. Oficiálna stránka klubu hovorí o najsmutnejšom zápase skalického futbalu.

"Náš mladý, talentovaný, 14-ročný futbalista Denis Urbánek náhle skolaboval a napriek okamžitej profesionálnej lekárskej pomoci priamo na ihrisku, po prevoze do nemocnice zomrel. Táto strata hlboko zasiahla nielen nás všetkých vo futbalovom klube, celú športovú verejnosť, ale aj všetkých Skaličanov. Určite však najviac zasiahla rodinu, ktorej týmto vyjadrujeme úprimnú sústrasť," píše sa v stanovisku MFK Skalica. 

Futbalový klub zrušil aj všetky piatkové a víkendové zápasy mládeže aj seniorského tímu ako reakciu na nečakané úmrtie 14-ročného hráča. "K ucteniu pamiatky nášho hráča rušíme dnešné a víkendové zápasy mládeže a mužov," uviedol účastník druhej najvyššej slovenskej súťaže na oficiálnom facebookovom profile.

Vzhľadom na tento fakt sa neuskutoční ani plánovaný nedeľňajší druholigový súboj 26. kola, v ktorom mali Záhoráci nastúpiť proti Trebišovu.


Tagy: MFK Skalica Denis Urbánek

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
športky
Foto:
mfkskalica.sk

DISKUSIA