VIDEO Tréner Ramsay spokojný s výkonom: Hlasy po prehratom súboji s Českom

Marián Studenič (Slovensko) a Jakub Krejčík (ČR) v zápase Euro Hockey Challenge Marián Studenič (Slovensko) a Jakub Krejčík (ČR) v zápase Euro Hockey Challenge Zdroj: TASR - Radovan Stoklasa

TRENČÍN - Slovenskí hokejisti prehrali v piatkovom prípravnom zápase v Trenčíne s Českou republikou 1:3. Triumf hostí režíroval Filip Chytil, autor oboch gólov, tretí pridal Dominik Kubalík. Za Slovákov skóroval Richard Pánik.

Za najlepšieho hráča SR vyhlásili po zápase Tomáša Tatara, z českého tímu si cenu prevzal Chytil. Duel Euro Hockey Challenge bol pre zverencov trénera Craiga Ramsayho šiesty v poradí v rámci záverečnej prípravy pred MS, čakajú ich ešte tri. Ten nasledujúci už v sobotu v Nitre, kde sa Slováci stretnú opäť s Čechmi o 18.00 h.

hlasy po zápase:

Craig Ramsay, tréner SR: "Stále hovoríme o tom, že musíme dávať viac gólov. Noví hráči našu hru oživili, mali sme dostatok šancí. Náš výkon bol dobrý, ale našiel som na ňom aj negatíva. Napríklad pri druhom góle sme stratili puk v strednom pásme, čo by sa nám nemalo stávať. Musíme hru zjednodušiť a viac sa tlačiť k dorážkam."

Ladislav Nagy, útočník SR: "Rozhodli detaily. Urobili sme chyby, musíme sa z toho poučiť. Aj v presilovkách to nebolo ono, musíme si pozrieť video a povedať si, čo bolo zlé."

Andrej Sekera, kapitán SR: "Výsledok sa počíta, ale nemyslím si, že sme hrali zle. Popracovať musíme najmä na presilovkách, ale práve o tom je príprava."

Július Hudáček, brankár SR: "Necítil som sa dobre na 100 percent, ale na to sa nechcem vyhovárať. Navyše bolo veľmi teplo. Hralo sa vo výbornom tempe, lietalo sa hore - dole."

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 13
Viac o téme: Richard Pánik Slovensko Česko
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: TASR - Radovan Stoklasa; VIDEO: Športky
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články