VIDEO Ronaldov gól na výhru proti Interu so Škrianiarom nestačil, triumf rímskeho AS

Cristiano Ronaldo na trávnikuCristiano Ronaldo na trávniku Zdroj: SITA/AP - Antonio Calanni

MILÁNO - Futbalisti Interu Miláno remizovali v sobotňajšom šlágri 34. kola talianskej Serie A s už istým majstrom Juventusom Turín 1:1. Celý duel odohral v drese domácich slovenský reprezentačný obranca Milan Škriniar.

"Nerazzurri" poslal v 7. minúte do vedenia Radja Nainggolan, deľbu bodov zariadil v 62. minúte Cristiano Ronaldo. Tretí Inter delí v tabuľke od druhého Neapola päť bodov, SSC má však k dobru nedeľný zápas na ihrisku Frosinone. Juventus má na čele súťaže pred Neapolom priepastný 21-bodový náskok.

V stretnutí medzi Bolognou a Empoli bojujúcimi o záchranu zvíťazil domáci tím 3:1. AS Rím v boji o štvrtú priečku, ktorá by mu zabezpečila účasť v Lige majstrov, zdolal Cagliari presvedčivo 3:0.

FC Bologna 1909 - FC Empoli 3:1 (0:1)
Góly: 51. Soriano, 82. Orsolini, 90.+5 Sansone – 17. Pajač

AS Rím - Cagliari Calcio 3:0 (2:0)
Góly: 5. Fazio, 8. Pastore, 86. Kolarov

Inter Miláno - Juventus Turín 1:1 (1:0)
Góly: 7. Nainggolan - 62. Ronaldo