Originálne prekvapenie pre fanúšikov Slavie: Jedenástka sa z ihriska presúva aj do pollitráku

Slavia má vlastné klubové pivoSlavia má vlastné klubové pivo Zdroj: slavia.cz

PRAHA - Futbalová Slavia Praha má vlastné klubové pivo. Partner červenobielych pivovar Lobkowicz vyrobil štyri tisícky fliaš Slávistickej 11, ktorú možno kúpiť vo Fanshope na štadióne v Edene a aj prostredníctvom e-shopu.

Prvou fľašou špeciálnej edície v piatok v stáčacej linke vo Vysokom Chlumci symbolicky pokrstili svojimi podpismi slávistický stredopoliar Petr Ševčík, asistent trénera Pavel Řehák a sládek pivovaru Vít Zrůbek.

"Pivo k futbalu patrí. A k tomu najlepšiemu futbalu patrí to najlepšie pivo. Pivovary Lobkowicz sú hrdým partnerom Slavie a vytvorenie špeciálneho klubového fľaškového piva tak bol logický krok," uviedol na slávistickom webe riaditeľ marketingu Pivovarov Lobkowicz Ján Novák.

"Veríme, že všetkým fanúšikom aj hráčom a ľuďom z klubu bude Slávistická 11 chutiť, že ich poteší a že budeme mať všetci spoločne veľa príležitostí pripíjať ňou na oslavu klubových úspechov," dodal Novák.

Pivovar pripravil štyri tisícky fliaš preto, že práve toľko miest má na štadióne v Edene severná tribúna, kde sídli "kotol" fanúšikov. Podľa záujmu a predaja Slávistickej 11 vyrobí pivovar ďalšie várky.

Viac o téme: Miroslav Stoch SK Slavia Praha Lobkowicz
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: slavia.cz
  • Zdroj: ČTK

Súvisiace články