VIDEO Sagan ako ho poznáme, opäť glosoval: Týmto zaklincoval všetkých novinárov!

Peter Sagan v Prahe slávnostne pokrstil pamätnú zlatú medailu
Peter Sagan v Prahe slávnostne pokrstil pamätnú zlatú medailu

PRAHA - Slovenský cyklistický fenomén Peter Sagan v Prahe slávnostne pokrstil pamätnú zlatú medailu z limitovanej kolekcie, ktorá má pripomínať jeho tri víťazstvá na majstrovstvách sveta. Tourminátor je jediným jazdcom histórie svetových šampionátov, ktorý trikrát po sebe triumfoval v kategórii elite, keď zvíťazil v americkom Richmonde, v katarskej Dauhe a zlatý hetrik zavŕšil v nórskom Bergene.

29-ročný rodák zo Žiliny patrí nielen medzi najvýznamnejších športovcov Slovenska, ale rovnako je stredobodom pozornosti svetovej cyklistiky, kde dlhodobo potvrdzuje svoje ohromné kvality. Sagan na krste zlatej pamätnej medaily zaspomínal na niektoré úspechy a zároveň prezradil svoje plány do budúcnosti, pričom si neodpustil pred novinármi žarty, ktorými zaklincoval všetkých prítomných hostí.


Tourminátor glosoval hneď od úvodu, keď odpovedal na prvú otázku. Novinárov pobavil najmä reakciou na otázku, kde sa ho pýtali na osobný život. Sagan frajersky odpovedal: "Čo by som vám povedal z môjho osobného života? Dneska som tu, zajtra v Monaku a potom odlietam do Ameriky."

Vtipne kontroval aj českému žurnalistovi, ktorý sa ho pýtal na časté cestovanie. Žilinský rodák sa perfektne vynašiel. "Každá práca si niečo vyžaduje. To je ako keby som sa vás opýtal, či vás stále baví sa niekoho pýtať na niečo."

Tourminátor sa jednoducho nezaprie. Dokazuje, že je stále veselá kopa. Pozrite si všetky vtipné reakcie, ktoré zazneli počas slávnostného krstu zlatých pamätných medailí. 


Tagy: Peter Sagan

Zdroj:
sportky.sk
Foto:
sportky.sk; Video: sportky.sk

DISKUSIA