VIDEO Keď to nejde, tak to nejde... Obrat ako z ríše snov, kniežatá z Monaca opäť zakopli

Monako nestačilo doma na St. ÉtienneMonako nestačilo doma na St. Étienne Zdroj: Twitter/AS Monaco

MONACO - Futbalisti St. Étienne zvíťazili 3:2 na ihrisku AS Monaco v nedeľňajšom zápase 35. kola najvyššej francúzskej súťaže Ligue 1. Skóre stretnutia otvoril v 18. min domáci Gelson Martins.

Hosťom sa po prestávke podaril dokonalý obrat, keď zaznamenali tri góly. O vyrovnanie sa vlastným gólom postaral v 59. min Fode Ballo-Touré. Druhý gól hostí pridal v 71. min Rémy Cabella. Víťazný zásah St. Étienne vsietil v 80. min Arnaud Nordin. Domáci v nadstavenom čase druhého polčasu už iba znížili zásluhou Carlosa Viníciusa na konečných 2:3.

Montpellier - Amiens 1:1 (0:0)
Góly: 81. Mollet - 66. Mendoza

Nantes - Dijon 3:0 (0:0)
Góly: 51. A. Touré, 74. Coulibaly (z pok. kopu), 80. Rongier, ČK: 73. Aguerd (Dijon)

Toulouse - Rennes 2:2 (1:1)
Góly: 40. Durmaz (z pok. kopu), 51. Dossevi - 35. Niang, 58. Sarr (z. pok. kopu)

AS Monaco - St. Étienne 2:3 (1:0)
Góly: 18. Martins, 90.+ Carlos Vinícius - 59. Ballo-Touré (vlastný), 71. Cabella, 80. Nordin

Lyon - Lille 2:2 (1:0)
Góly: 11. Terrier, 74. Dubois - 50. Rémy, 68. Soumaré

Viac o téme: St. Étienne AS Monako Ligue 1