Šatanov odkaz o prípadných posilách na šampionáte: Na nikoho už asi čakať nebudeme!

Miroslav Šatan
Miroslav Šatan

KOŠICE - Slovenskí hokejoví reprezentanti nastúpia na úvodný duel na domácom šampionáte v piatok o 20.15 h v Košiciach proti USA v bránke s Patrikom Rybárom. Na predpoludňajšom rozkorčuľovaní to povedal tréner brankárov Ján Lašák.

Na dopoludňajšom rozkorčuľovaní si slovenskí hokejisti vyskúšali niekoľko variant prechodov do pásma, večer ich už čaká dlho očakávaný otvárací zápas. "Ja dnes nehrám, nervózny nie som, ale večer to už možno budem prežívať viac," povedal generálny manažér Miroslav Šatan. Prezradil, že noví hráči už do tímu s najväčšou pravdepodobnosťou neprídu.


"To, čo tu máme, je asi to, čo budeme mať na celom turnaji. Na nikoho už asi čakať nebudeme, vývoj v zámorí tomu nasvedčuje. Chorý Libor Hudáček nastúpi možno zajtra, možno až v treťom zápase," prezradil manažér aktuálny stav v kádri. Na súpisku zatiaľ napísali 22 hráčov, o osude zvyšných troch sa rozhodne v najbližších dňoch. "Tri miesta sme si operatívne nechali voľné. V priebehu dvoch troch dní sa rozhodne, či ich dopíšeme," uzavrel Šatan.


Tagy: Miroslav Šatan Slovensko USA MS v hokeji 2019 Ján Lašak

Zdroj:
TASR
Foto:
SITA/Martin Medňanský

DISKUSIA