VIDEO Navštívili sme fanzónu v Bratislave a vychutnali si zápas: Bol to príjemný zážitok!

Fanzóna v BratislaveFanzóna v Bratislave Zdroj: sportky.sk

BRATISLAVA - Ak sa pýtate, či sa vám oplatí sledovať zápas Slovákov na domácich majstrovstvách sveta vo Fanzóne v Bratislave, tak vám tento krok rozhodne odporúčame. Môžete si tu totiž užiť pred zápasom množstvo zábavy, dôležité však je to, že sme tu stretli veľmi milých ľudí a energický ošiaľ z davu pri strelení gólu do siete Američanov bol neskutočný. Mali sme tak zážitok ako na štadióne!

Možno najväčším mínusom bolo občerstvenie. Od vychutnania si jedál či pitia vás totiž môžu odradiť dva základné faktory, a to dlhý dav a vysoké ceny. Nie je to však nič nové na akciách takéhoto typu. Hotovosťou tu navyše neuspejete! Môžete platiť buď vašou kartou na vybraných pokladniach, alebo kartami, ktoré si musíte zakúpiť priamo vo fanzóne, ktoré si dobijete a míňate len to, čo na nej máte. 

Nájdete tu aj fanshop, v ktorom je množstvo zaujímavých suvenírov. Partneri šampionátu vás budú zabávať rôznymi súťažami s hokejovou tématikou a nechýbal ani moderátor, tentoraz to bol známy a vtipný Sajfa, ktorý milo a vhodne bavil dav medzi tretinami. 

Samotný zážitok z celého zápasu bol skvelý, príjemné počasie, milí ľudia tvorení väčšinou študentami a rodinami dodávali pri sledovaní hokeja pocit spolupatričnosti. Sem-tam sa okolo mihol aj nejaký ten fanúšik "pod parou", no tomu sa asi nikde nevyhnete. Celkovo hodnotíme tento večer za veľmi príjemný a rozhodne aj vďaka výsledku našeho prvého zápasu na šampionáte, v ktorom sme porazili USA 4:1! 

Viac o téme: Majstrovstvá sveta 2019 Fanzóna Bratislava
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: sportky.sk; VIDEO: sportky.sk
  • Zdroj: športky

Súvisiace články