VIDEO Na tieto zábery sa len ťažko pozerá: Ďalogove pokračovanie v ohrození!

Marek Ďaloga inkasoval do tváre nepríjemnú strelu pukomMarek Ďaloga inkasoval do tváre nepríjemnú strelu pukom Zdroj: SITA/Marek Lukáč

KOŠICE - Slovenský hokejový reprezentant Marek Ďaloga musel podstúpiť zákrok v nemocnici po tom, čo ho pri sobotňajšej prehre na MS s Fínskom (2:4) zasiahol puk do tváre. Tridsaťročný obranca duel nedohral a o jeho budúcnosti na šampionáte sa rozhodne v najbližších dňoch.

"Marek Ďaloga utrpel zranenie v oblasti tváre, ktoré si vyžiadalo miniinvazívny zákrok. O jeho ďalšom pôsobení na šampionáte rozhodneme v najbližších dňoch," sprostredkoval slová reprezentačného lekára Jána Grauzel hovorca SZĽH Peter Jánošík.

Zaujímavosťou je, že v sobotu počas druhej tretiny zasiahol puk aj tvár iného slovenského obrancu Erika Černáka. Ten tiež zamieril do šatne, no o niekoľko minút sa vrátil do diania so stehmi na hornej pere. Slováci majú v nedeľu voľno, v pondelok večer o 20.15 h ich čaká duel proti tímu Kanady.

Viac o téme: Slovensko Fínsko Marek Ďaloga MS v Hokeji 2019
  • Zdroj: TASR, SITA