VIDEO Studená sprcha pre fanúšikov v Košiciach: Dážď zmyl hokejovú atmosféru

Ilustračné foto
Ilustračné foto

KOŠICE - Slovenskí hokejoví reprezentanti podali vo všetkých troch úvodných vystúpeniach veľmi bojovné výkony. Hoci bodovali iba raz, ľudia videli, že na ľade nechávajú hráči všetko. Práve preto ich v každom z týchto zápasov hnali vpred neustálym fandením. Skvelá atmosféra bola nie len na štadióne, ale aj vo fanzónach počas zápasov. Preto je škoda, že majstrovstvám vôbec nepraje počasie. V Košiciach to v stredu vyzeralo komorne.

V metropole východu pršalo už od rána a všetci fanúšikovia zostali schovaní. My sme navštívili fanzónu ešte pred prvým zápasom dňa. Na programe bol duel USA s Veľkou Britániou. Ľudí pribúdalo iba málo a vo veľkom areáli sa strácali. Pred premietacím plátnom stál hlúčik fanúšikov, no žiadne fandenie sa nekonalo. Všetci čakali na večerný hlavný chod - súboj Slovenska s Nemeckom.

Podobne ľudoprázdno to bolo aj pred štadiónom, kde bolo rovnako priekupníkov s lístkami ako fanúšikov. Nám sa podarilo zistiť, že lístky na prvý menej populárny zápas predávali po 20 eur. Nemali však moc komu, záujem bol aj vďaka zlému počasiu minimálny.


Tagy: Slovensko

Zdroj:
športky
Foto:
TASR - Martin Baumann; Video: Martin Bublavý

DISKUSIA