Dvojnásobné zlyhanie RTVS počas emotívneho momentu: Ako ste to mohli spraviť fanúšikom?!

Na snímke uprostred slovenský útočník Ladislav Nagy po výhre v zápase základnej A-skupiny Slovensko – Dánsko
Na snímke uprostred slovenský útočník Ladislav Nagy po výhre v zápase základnej A-skupiny Slovensko – Dánsko

KOŠICE - Slovenskí hokejisti sa rozlúčili s domácim šampionátom víťazstvom a konečným deviatym miestom. V záverečnom siedmom zápase v košickej A-skupine zdolali Dánsko 2:1 po predĺžení a nájazdoch, keď ten rozhodujúci premenil Ladislav Nagy. Tridsaťdeväťročný útočník tak dal peknú bodku sa svojou hráčskou kariérou. Počas duelu niesol na drese kapitánske Céčko, a okrem gólu v nájazdoch a víťazstva si ho osladil aj jednou asistenciou.

Slovenských fanúšikov pred televíznymi obrazovkami však čakal nepríjemný šok, keď namiesto odovzdávania ceny pre najlepšieho hráča zápasu Nagymu uvideli reklamný blok. Ďalšie sklamanie ich čakalo počas rozhovoru s členom zlatej generácie, kde viackrát vypadol zvuk. Na RTVS sa tak valí vlna kritiky. 

"Neviete počkať na ocenenie hráčov zápasu a pustite tam reklamy - to čo za amatérov máte v réžii? A nehovorte nič o zaplatených reklamách a spravách a chýbajúcom športovom programe. Je to neúcta voči Lacovi a všetkým divákom," ohradil sa na Facebooku fanúšik Marek. "Ťažko ste nezvládli koniec, prepnem na ČT4 a tam dávajú ako Laco dostava cenu za naj hráča zápasu a vy dáte reklamy? Toto je prešľap ako hrom," začali sa hromadiť komentáre. "Rozhovor s Lacom Nagyom zlý synchrón! Dalo sa to pokaziť ešte viac? Amaterizmus," prezentoval svoj názor ďalší fanúšik a jeho rozhorčenie zdieľali desiatky ďalších. 

 

 


Tagy: Ladislav Nagy Slovensko RTVS

Zdroj:
športky, TASR
Foto:
TASR – František Iván; Video: Šport v RTVS

DISKUSIA