Bookmakeri reagujú na Šporarovu formu. Vytvorí strelecký rekord ligy?

BRATISLAVA Do bratislavského Slovana prišiel s povesťou hráča s gólovým apetítom. Postupne tieto slová naplnil a zo slovinského zakončovateľa sa stal obávaný strelec slovenských trávnikov. A nezostalo len pri tom. Andraž Šporar sa môže do histórie našej najvyššej súťaže zapísať veľkými písmenami. Dva góly ho totiž delia od pokorenia streleckého rekordu ligy počas jedného ročníka. Podarí sa mu to?

Rekord ligy drží Semeník

Aktuálnym držiteľom rekordu je Róbert Semeník. Ten v sezóne 1995/96 v drese 1. FC Košice strelil počas jedného ročníka úchvatných 29 gólov. Tento rekord sa dlhé obdobie nedarilo pokoriť. Až prišla aktuálna sezóna a v nej skvelá strelecká forma v podaní slovinského legionára v drese majstrovského Slovana Andraža Šporara. Zatiaľ má na svojom konte 28 gólov, no pred sebou posledný duel proti Seredi.

Na Šporara vložil tisícku

Na fantastickú streleckú formu slovinskej hviezdy reagujú aj bookmakeri, ktorí vypísali stávky na to, či sa to najväčšej hviezde belasých podarí. Na to, že dorovná rekord, čiže strelí jeden gól, je vypísaný kurz 1,37. Strelí dva a viac, pokorí métu 29 gólov? Pri vklade 10 eur by na vaše konto pribudol 2,3-násobok.  „Až 75 percent tipérov pri možnosti, či sa to Šporarovi podarí, volí kladnú možnosť. Dokonca jeden z tipérov mu verí natoľko, že na túto stávku vložil 1000 eur,“ prezradil hlavný bookmaker stávkovej spoločnosti Niké Richard Slušný.

Využite špeciál

V súvislosti s posledným kolom našej najvyššej súťaže vypísali bookmakeri Niké aj celý rad ďalších špeciálnych stávok. Bude hrať baráž Trenčín alebo Zlaté Moravce? Presadí sa v zápase Slovan – Sereď lúčiaci sa Róbert Vittek?

Tipujte v Niké

Zarobte na špeciálnych možnostiach k slovenskej najvyššej súťaži. Navyše, Niké každého nového hráča odmení. Pri registrácii si môžete vybrať bonus šitý na vašu mieru. Niektorý zo vstupných bonusov v hodnote 50 eur, 300 eur alebo 1000 eur, alebo špeciálny počas MS v hokeji a to Bonus 80 eur vo voľných tiketoch!


Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
PR článok
Foto:
Niké

DISKUSIA