Karma je zdarma... Krutý príbeh drsného českého svalovca: Ideš do pekla, budeš fajčiť čur**y!

Tomáš Řepka
Tomáš Řepka

PRAHA - Bývalý český kontroverzný futbalista Tomáš Řepka nastúpil do väzenia na výkon trestu. Súdy ho poslali za mreže za spreneveru a internetové útoky na exmanželku na 2,5 roka. Budúci spoluväzni na neho pokrikovali "Ideš do pekla, budeš fajčiť čur**y!".

Priamo pred vstupnými dverami zastavil čierny mercedes s tmavými sklami. Vystúpil z neho muž, zazvonil pri dverách a z auta tiež vybehol sám Řepka. V ruke držal čiernu športovú tašku s vecami a prešiel okolo novinárov, pričom s nikým neprehovoril ani slovo. 

Bývalý reprezentant a hráč Sparty Praha, Fiorentiny či West Hamu dostal za miliónovú spreneveru a fiktívne internetové inzeráty, ktorými poškodil svoju bývalú manželku Vlaďku Erbovú, na Mestskom súde v Prahe právomocné dva roky väzenia. Okresný súd Praha-zápas zmenil predošlú podmienku, pretože Řepka páchal ďalšiu trestnú činnosť. Řepkov trest vo väznici s prísnou bezpečnosťou sa tým zvýšil o šesť mesiacov na 2,5 roka. 

Tvrdý a nekompromisný režim

V ruzynskej väznici čaká Řepku budíček o 5:30, večierka v čase 21:30. Sprchu bude môcť použiť dvakrát týždenne a návštevu prijme maximálne jedenkrát mesačne v trvaní troch hodín. O podmienečné prepustenie môže požiadať po tretine trestu, a teda desiatich mesiacoh. Za mrežami by mal do tej doby nazbierať čo najviac pochváľ. Výhodou bude, že začne pracovať. Za každý mesiac pobytu za mrežami musí štátu uhradiť 1 500 českých korún. 

Řepka sa v sobotu s partnerkou Kateřinou Kristelovou vydal do Českých Budějovíc za rodinou, v nedeľu natáčal rozhovor pre FTV Prima, potom mal tréning s futbalistami. "Nemusím sa pripravovať na väzenie. Nejdem tam na 15, 10 ani 5 rokov. Idem tam na určitý čas. Verím, že to zvládnem a týmto sa pomyselne uzavrie nejaký môj kruh zúčtovania môjho života. Potom sa vrátim a budem čistý. Nemám strach, neuhýbam pred ničím. Chcem tam ísť so vztýčenou hlavou. Viem, že je to naozaj na nejakú obmedzenú dobu. Boli tam slávni futbalisti, slávni umelci," dodal bývalý stopér. 


Tagy: Tomáš Řepka

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Gambrinus ligy
Zdroj:
športky
Foto:
profimedia.sk

DISKUSIA