VIDEO Reklama hodná štyroch miliónov! Sexi narušiteľka finále mala svoj ťah dobre premyslený

Polonahá žena, ktorá vtrhla na ihrisko, v sprievode bezpečnostných pracovníkov vo finálovom zápase Ligy majstrov
Polonahá žena, ktorá vtrhla na ihrisko, v sprievode bezpečnostných pracovníkov vo finálovom zápase Ligy majstrov

MADRID - Stačilo pár sekúnd a o ruskej modelke Kinsey Wolanski rozpráva cely svet. Sexi narušiteľka sobotného finále Ligy majstrov mala zdá sa všetko dopredu naplánované a išlo o premyslený ťah ako spropagovať seba aj svojho priateľa.

Futbalisti FC Liverpool sa stali víťazmi Ligy majstrov v sezóne 2018/2019, keď zdolali hráčov Tottenhamu Hotspur 2:0 v sobotňajšom finále na madridskom štadióne Wanda Metropolitano. Pozornosti viac ako 63 tisíc divákov, ale určite neunikli momenty z 18. minúty súboja, kedy bol hlavný rozhodca stretnutia Slovinec Skomina prinútený prerušiť zápas. Na ihrisko sa totiž dostala polonahá exhibicionistka, ktorá sa v madridskom finále rozhodla užiť si pár sekúnd slávy. 

Vďaka svojmu smelému počinu si Kinsey Wolanski závratnou rýchlosťou vybudovala meno na sociálnych sieťach, len na Instagrame sa za pár hodín dostala na takmer dva milióny sledovateľov, až kým jej účet dočasne nezablokovali. Zo ženy, ktorá fotila napríklad pre známy americký magazín Sports Illustrated sa tak na moment stala navyhladávanejšia modelka sveta. 

Náhodný však nebol ani jej čin a ani odev, ktorý zvolila. Prostredníctvom nápisu na plavkách sa jej totiž dokoncale podarilo spropagovať stránku pre dospelých, ktorú vlastní jej priateľ, známy youtuber Vitaly Zdorovetskiy. Ten sa môže popýšiť viac ako 10-miliónmi odberateľov. Na štadióne bol samozrejme prítomný tiež a celú situáciu si natáčal na video, pričom na tribúne pokrikoval, že to je jeho priateľka.

Podľa uznávaného finančného analytika Darrena Rovella je hodnota takejto reklamy v ekvivalentnom čase a dosahu na divákov až 3,97 milióna dolárov!


Tagy: Kinsey Wolanski

Zdroj:
športky
Autor:
© Zoznam/Mg
Foto:
TASR/AP

DISKUSIA