Kližanove kritické slová na adresu Hrbatého: Niekedy rozpráva také kraviny, že žasnem!

Martin KližanMartin Kližan Zdroj: TASR/AP/Andy Brownbill

BRATISLAVA - Slovenský tenista Martin Kližan ukončil tento týždeň spoluprácu s trénerom Dominikom Hrbatým. Hlavným dôvodom má byť hlavne rozdielny pohľad na tenis.

Kližan v rozhovore pre denník Šport otvorene priznal, že sa mu nepáčili ani Hrbatého vyjadrenia pre médiá. Hrbatý pred vzájomným duelom proti Karenovi Chačanovi vyhlásil, že Kližan vie, čo na ruského tenistu platí. "V sobotu som videl, ako na neho viem hrať. Neviem, na čo takéto kraviny hovorí a vôbec s tým nesúhlasím,“ povedal Kližan pre Šport.
 
Kližanovi sa nemali pozdávať ani Hrbatého výroky pred zápasom Davis Cupu proti Kanade. Dominik Hrbatý sa vtedy vyjadril, že Kližan je lepší na pomalšom povrchu ako Denis Schapovalov, no Kanaďan zápas nakoniec vyhral. "Dominik by mal začal premýšľať, čo hovorí. Niekedy rozpráva také kraviny, že žasnem. Ako to môže povedať človek s takými skúsenosťami a v takom veku," prehlásil 55. hráč aktuálneho svetového rebríčka. 
Martin Kližan a Dominik Galéria fotiek (3) Zdroj: SITA/Jana Birošová
Na tieto obvinenia vyjadril svoj názor aj samotný Hrbatý, ktorý sa v tomto smere pred kritikou Kližana bráni: ,,Moje tvrdenia nemajú nič spoločné s tým, že prehral."
Viac o téme: Dominik Hrbatý Martin Kližan
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: TASR/AP/Andy Brownbill
  • Zdroj: športky

Súvisiace články