Slováci mu pomohli k výhre 40-tisíc eur!

Zdroj: Niké

Ešte sladšiu príchuť mal triumf slovenských futbalistov v Azerbajdžane pre jedného z tipérov v Žiline. Okrem výhry našich správne predvídal priebeh ďalších 18 zápasov futbalovej kvalifikácie o postup na budúcoročné ME. V kombinácii s riskantným vkladom 140 eur mu to v konečnom účtovaní vynieslo parádnych 39 732 eur!

Žilinčan hral v prevažnej miere „tutovky“ – nižšie kurzy v rozpätí 1,06 až 1,93. Väčšina súbojov mala očakávaný priebeh, výnimkou bolo stretnutie medzi Talianskom a Bosnou a Hercegovinou. Taliani totiž po polčase prehrávali 0:1, ale dôležitý duel otočili. Víťazný gól strelil Marco Verratti v 86.minúte.

Tešili sa Taliani a tešil sa aj náš tipér, ktorému k parádnej výhre gratulujeme. Skúsite aj vy šťastie? Dnes púta pozornosť rozhodujúci súboj zámorskej NHL. Kto zodvihne slávny Stanley cup nad hlavu – hokejisti Bostonu alebo hráči St. Louis? Tipnite si!