Zlodeji si na mušku opäť zobrali futbalové hviezdy: Obeťami tentokrát Zidane a Isco!

Zinedine Zidane opäť trénerom Realu Madrid
Zinedine Zidane opäť trénerom Realu Madrid

MADRID - Tretíkrát počas týždňa sa do domov madridských futbalových hviezd vlámali zlodeji. Najnovšími obeťami boli v utorok večer tréner Realu Zinedine Zidane a jeho zverenec Isco, ktorí v tom čase neboli doma. Ďalšie podrobnosti vlámania nie sú známe.

Neznámi páchatelia sa vlámali do vily Zidana blízko centra mesta, tréner a bývalý hráč klubu je ale v súčasnosti na dovolenke. Záložník Isco bol zase v čase vniknutia zlodejov do domu na madridskom predmestí Pozuelo de Alarcón so španielskou reprezentáciou.

Už minulý piatok bola počas kvalifikačného zápasu proti Faerským ostrovom prepadnutá rodina španielskeho reprezentanta Álvara Moratu z Atlética. Dvaja ozbrojení a maskovaní muži prenikli do jeho madridskej vily, kde v tom čase bola iba futbalistova manželka a ich jedenásťmesačné dvojčatá. Moratova rodina vyviazla z prepadnutia bez zranení, lupiči si odniesli veci nespresnenej hodnoty.

K vlámaniu do domov slávnych futbalistov v čase ich neprítomnosti dochádza v Španielsku, Taliansku, Anglicku či Francúzsku relatívne často. Napríklad tento rok vo februári bol obeťou iný hráč Realu Karim Benzema. Vedenie madridského veľkoklubu hráčov varovalo, aby svoje sídla neukazovali na sociálnych sieťach.


Tagy: Isco Zinedine Zidane

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Primera Division
Zdroj:
ČTK
Foto:
SITA/AP - Bernat Armangue

DISKUSIA