Šok z Ruska: Brankárovi, ktorému dal Bondra zlatý gól, zabili manželku! Vraždiť mal syn

Zlatý gól z hokejky Petra Bondru do bránky Maxima Sokolova
Zlatý gól z hokejky Petra Bondru do bránky Maxima Sokolova

PETROHRAD - Ruský hokej zasiahla hrozná správa. Vo štvrtok večer zavraždili manželku bývalého reprezentačného brankára Maxima Sokolova, ktorému dal Peter Bondra v roku 2002 zlatý gól a Slovensko sa vďaka nemu stalo majstrom sveta.

Čo je ešte oveľa šokujúcejšie - vrahom mal byť ich 18-ročný syn, ktorý sa následne pokúsil o samovraždu. Polícia však už pracuje s verziou, že na život matke siahol druhý syn, len 15-ročný Arsenij. Brutálny incident sa odohral na chate v regióne Vsevolozhsk. Celý prípad je ale mimoriadne zamotaný.

Prvá verzia vraždy bola, že starší syn Maxim chcel najskôr zabiť svojho brata. Tomu sa malo podariť ujsť, informovať susedov a keď sa vrátili na miesto činu, našli matku Irinu v kaluži krvi a Maxima zomierať. Keď to celé zbadal Arsenij, mal svojho brata ešte pichnúť do hrudníku nožom.

Na povrch zrejme vyplávali nové dôkazy a otrasný čin sa mal stať úplne inak. 15-ročný tínedžer mal mať vraždu dopredu prichystanú. Ten už je momentálne v rukách polície. "Arsenij mal mať naplánovanú doslova rituálnu vraždu," napísal denník Komsomolskaja Pravda.

18-ročný Maxim leží v nemocnici s reznými poraneniami na hrdle a jeho otec ho chce presunúť na špecializovanú kliniku. Maxim Sokolov starší sa svojou manželkou v roku 2017 rozviedol, čo sa údajne malo podpísať na zlej rodinnej situácii a problémami so synmi.


Tagy: Rusko Peter Bondra Maxim Sokolov

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka KHL
Zdroj:
športky
Foto:
Twitter; Video: Youtube

DISKUSIA