Chára fascinuje rivalov: Defenzívna hviezda NHL s obrovskou poklonou slovenskému bojovníkovi!

Zdeno Chára
Zdeno Chára

BOSTON - Zdeno Chára sa po trpkom finálovom sklamaní a prehre Bostonu v rozhodujúcom siedmom dueli prihovoril v obsiahlom statuse fanúšikom Bruins na sociálnej sieti. Slovenský kapitán ďakoval po finálovej prehre so St. Louis Blues za veľkú podporu a okrem množstva pozitívnych ohlasov a hromady povzbudivých slov od fanúšikov sa dočkal aj veľkej poklony od jedného z najlepších obrancov celej NHL!

"Je tomu pár dní, ale ja stále počujem povzbudzovanie a potlesk našich fanúšikov. Vedel som, že máme najlepších fanúšikov, ale neuvedomil som si, ako veľmi ste špeciálni a výnimoční, až kým som pred vami nestál v zápase číslo päť. Cítiť vašu podporu bola neuveriteľná skúsenosť. Nevládal som zadržiavať slzy. Som rád, že sme sa spoločne s mojimi spoluhráčmi postavili nepriazni osudu," uviedol Chára pred pár dňami na Instagrame. "Cítil som sa nesmierne hrdý a poctený, že som z Bostonu. Síce sme zaostali za tímovými očakávaniami, ale ako organizácia sme radi, že sme vás učinili hrdými. Táto skupina hráčov a trénerov je veľmi špeciálna. Mnohokrát sme sa ako tím postavili nepriazni osudu a správne zareagovali na prichádzajúce výzvy. Veríme v tvrdú prácu. Jeden druhého rešpektujeme a navzájom sme si rovní. Veríme si a závisíme jeden od druhého. Čo je najhlavnejšie, milujeme hrať pre túto komunitu. Za všetkých hráčov chcem skutočne úprimne poďakovať všetkým fanúšikom za podporu a lojalitu. Bez vás by sme sa takto ďaleko nedostali. Vrátime sa..." zakončil svoj príhovor k fanúšikom. 

Opora defenzívnych radov Nashville Predators P. K. Subban je už tradične považovaný za jedného z najlepších obrancov celej NHL a práve on sa rozhodol zareagovať na tento hlboký status bojovného slovenského kapitána Bostonu, ktorý finále dohrával s viacerými fraktúrami čeľuste. "Jeden z najlepších lídrov v histórii tohto športu," uviedol s uznaním Subban k Chárovmu príspevku. 

Poctený Chára na veľkú poklonu od defenzívnej hviezdy NHL okamžite zareagoval so slovami vďaky: "Naozaj to oceňujem P.K. Znamená to pre mňa veľa." 


Tagy: Zdeno Chára Boston Bruins Nashville Predators P. K. Subban

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka NHL
Zdroj:
športky
Foto:
twitter - Boston Bruins

DISKUSIA