Legendárny Jágr ako ho nepoznáme: Fanúšika poslal do pr*ele, kvôli...

Jaromír Jágr
Jaromír Jágr

PRAHA - Podľa mnohých dve najväčšie české legendy, hokejista Jaromír Jágr a spevák Karel Gott, sa nedávno stretli pri príležitostí osemdesiatych narodenín hviezdneho speváka. Jágr sa o spoločnú fotku podelil aj so svojimi fanúšikmi a to okrem množstva pozitívnych reakcii sa pod príspevkom objavilo aj niekoľko negatívnych komentárov.

"Majster Karel Gott. Nič viac nie je potreba písať. On je ten, čo dokázal spojiť vôľu, pracovitosť, talent a skromnosť. On je ten, ktorý nám dáva zabudnú na starosti pri počúvaní jeho piesní. On je ten, ktorý nám jeho prítomnosťou dodáva nádej, že dobro, láskavosť a slušnosť môže zvíťaziť a to nielen v rozprávkach," napísal Jágr k fotke s legendárnym umelcom.

Nie všetci však zdieľajú sympatie ku Gottovi a nájdu sa aj takí, ktorí mu dodnes vyčítajú, že pred rokmi podpísal Antichartu,  čo bol dokument, ktorý podporoval socialistické myslenie. Anonymný užívateľ pridal pod Jágrov príspevok s fotkou z tejto udalosti so slovami "On je ten čo podpísal, nie je na ňom čo obdivovať." Správu si všimol aj Jágr a neznámemu dotyčnému odpovedal veľmi stručne: českou frázou "jdi do pr*ele!".


Tagy: Jaromír Jágr Karel Gott

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka českej Tipsport Extraligy
Zdroj:
športky
Foto:
Profimedia

DISKUSIA