Schyľuje sa k najväčšej prestupovej bombe: Neymar sa už vraj dohodol na podmienkach!

Hráč Barcelony Neymar
Hráč Barcelony Neymar

BARCELONA - Brazílsky futbalový útočník Neymar sa údajne ústne dohodol na podmienkach zmluvy s jeho bývalým zamestnávateľom FC Barcelona. Podľa informácií španielskych médií vraj kanonier Paríža St. Germain už súhlasil so znížením jeho platu o 12 miliónov eur ročne. Podľa periodika Diario Sport by mal Brazílčan podpísať na Camp Nou zmluvu na 5 rokov.

PSG pred dvoma rokmi za Neymara zaplatil rekordných 222 miliónov eur. Podľa tohto zdroja futbalista tiež ukončí súdny spor s FCB, v ktorom od bývalého zamestnávateľa žiada vyplatiť 26 miliónov eur. Podľa barcelonského Mundo Deportivo je vraj 27-ročný hráč pripravený vyjadriť aj svoje ospravedlnenie pred fanúšikmi za spôsob odchodu pred dvoma rokmi.

      
Neymar, ktorý pre zranenie absentuje na prebiehajúcej Copa America, pôsobil v Katalánsku 4 roky. Vyhral tam Ligu majstrov aj dva majstrovské tituly v La Lige. Barcelona je vraj ochotná za Neymara Parížu zaplatiť 100 miliónov eur a pridať aj jeho krajana Phillipa Coutinha. Informovala agentúra AFP.


Tagy: FC Barcelona Neymar

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Primera Division
Zdroj:
TASR
Foto:
TASR/AP

DISKUSIA