Nečakaný odchod Stocha zo Slavie? Český majster má ponuku na svojho druhého najlepšieho strelca!

Miroslav Stoch
Miroslav Stoch

PRAHA - Futbalová Slavia má z Grécka ponuku na záložníka Miroslava Stocha. Podľa trénera červenobielych Henricha Trpišovského ju vedenie zvažuje a záležať bude tiež na postoji slovenského reprezentanta.

Stoch bol v uplynulej ligovej sezóne druhým najlepším slávistickým strelcom, jar mu ale tak nevyšla a dal počas nej len dva súťažné góly. "Miňo s nami normálne trénuje. Ponuku dostal, klub nás kontaktoval. Vedenie ju zvažuje. Teraz to bude skôr o tom, či my budeme ochotní ho uvoľniť. A hlavne bude záležať na postoji samotného hráča, čo bude chcieť," povedal Trpišovský novinárom po prehre 0:2 s Českými Budějovicami v prvom stretnutí letnej prípravy v Čelákoviciach.

 

Okrem Stocha by Slaviu mohli opustiť aj Simon Deli či Michael Ngadeu, o ktorého je záujem v Belgicku. "Tiež sa o nich hovorí, myslím, že nás to bude sprevádzať celé leto. Vďaka úspešnej minulej sezóne tomu budeme čeliť dlho. Michael je na majstrovstvách Afriky, môže ísť s Kamerunom ďaleko. Jeho situáciu sonduje veľa klubov, nielen Genk. Všetci vieme, že Michael a Simon majú výstupné klauzuly, je to skôr o nás bez nás. Bude skôr záležať na hráčoch, ako sa rozhodnú," podotkol Trpišovský.


Tagy: Miroslav Stoch SK Slavia Praha Henrich Trpišovský

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Gambrinus ligy
Zdroj:
ČTK
Foto:
slavia.cz/Martin Malý

DISKUSIA