Bývalý hráč Barcelony šokuje: Ronaldinho píjaval, klub ho predal, aby ochránil Messiho

Messi a Ronaldinho počas spoločného pôsobenia v BarceloneMessi a Ronaldinho počas spoločného pôsobenia v Barcelone Zdroj: SITA

BARCELONA - Príchod trénera Pepa Guardiolu do FC Barcelona spôsobil v roku 2008 mimo iného aj to, že sa klub zbavil dvoch svojich veľkých hviezd. Predaní boli Brazílčan Ronaldinho a Portugalčana Deco. Bývalý hráč "blaugranas" Alexander Hleb teraz poodhalil, prečo tomu tak bolo.

"Ronaldinho a Deco chodili na tréningy opití. To je dôvod, prečo boli v roku 2008 predaní, aby nemali zlý vplyv na vtedy mladého Lionela Messiho," povedal bieloruský futbalista Aľaksandr Pavlavič Hleb pre domácu televíziu VOKA. Po odchode z Arsenalu pôsobil Hleb v Barcelone v rokoch 2008 až 2012, do tímu však prišiel až po odchode Ronaldinha. 

 

 

Toto navyše nie je prvý prípad, kedy bol futbalový čarodejník Ronaldinho obvinený z opitosti. Americký reportér Dave Martinez pred časom napísal príbeh o tom, prečo sa Ronaldinho ku koncu kariéry nikdy nepripojil k americkému tímu New York Red Bulls. Keď mal hviezdy futbalista naplánovaný telefonát s klubom, hovorí sa, že bol opitý a New York tak okamžite stratil záujem.

 

 

Viac o téme: Lionel Messi FC Barcelona Ronaldinho Deco
  • Autor: © Zoznam/Mg
  • FOTO: SITA
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy