Vlhová prehovorila o tajomnom priateľovi: Som najšťastnejší človek

Petra Vlhová počas tlačovej konferencie pred novou sezónou 2018/2019
Petra Vlhová počas tlačovej konferencie pred novou sezónou 2018/2019

BRATISLAVA - Elitná slovenská lyžiarka Petra Vlhová je už v plnej príprave na novú sezónu. Mimo svojich povinností si však našla čas aj na fanúšikov a odpovedala im na niekoľko otázok zo svojho súkromia.

Majsterka sveta z obrovského slalomu Petra Vlhová je aktívna na sociálnych sieťach, kde svojim fanúšikom pravidelne ponúka fotky z prípravy a súkromia. Prostredníctvom Instagramu najnovšie svojich priaznivcov vyzvala, aby jej položili nejaké špeciálne otázky.

Na dotaz, čo ju motivuje Vlhová odpovedala: "Moje sny a pocity, ktoré prežívam pri mojich výhrach. Keď raz vyhráš, chceš to zažiť znova a znova." Nie so všetkými fanúšikmi má však slovenská lyžiarka len dobrú skúsenosť. "Aj ja som len človek, ktorý je niekedy svojský a chce mať čas sám pre seba. Takže tí, čo to nevedia pochopiť, tak to je ich problém. Ale je pravda, že ich je veľmi málo," vysvetlila.

Veľmi často sa zvedaví fanúšikovia pýtali, či má Vlhová priateľa, keďže v tomto smere si súkromie dobre stráži. "Áno mám a som najšťastnejší človek," odpovedala stručne a výstižne Vlhová, ktorá si len pred pár dňami užila v kruhu najbližších koncert Pavla Haberu.  


Tagy: Petra Vlhová

Zdroj:
športky
Autor:
© Zoznam/Mg
Foto:
SITA/Braňo Bibel

DISKUSIA