VIDEO Najväčšia hviezda tímu v slzách: Zomrel mi spoluhráč, kamarát, brat!

Mike Trout oplak�va kamar�ta Tylera Skaggsa
Mike Trout oplak�va kamar�ta Tylera Skaggsa

TEXAS - Obrovská tragédia, ktorá zasiahla predovšetkým hráčov LA Angeles. Jeden z nadhadzovačov, iba 27-ročný Tyler Skaggs, skonal na výjazde v Texase. Jeho nehybné telo bolo objavené v hotelovej izbe iba pár hodín pred zápasom. Ten sa z pochopiteľných dôvodov odložil, ale iba o deň. Jeho otrasení spoluhráči museli následne vybehnúť na ihrisko a odohrať dva duely v priebehu dvoch dní. Hoci mali myšlienky úplne inde, oba zápasy vyhrali.

Obrovská tragédia zasiahla celý tím Angels: "S veľkou ľútosťou oznamujeme, že Tyler Skaggs v dnešný deň skonal v Texase. Tyler bol a vždy bude dôležitou časťou našej tímovej rodiny. Naše myšlienky a modlitby smerujú v týchto smutných časoch k jeho žene Carli a celej ich rodine."

Veľmi ťažko túto stratu nesie hviezdy pálkar Mike Trout, ktorý bol draftovaný v rovnakom roku a rovnakým tímom, ako zosnulý Skaggs. Na tlačovej konferencii po zápase potláčal slzy: "Stratil som spoluhráča, kamaráta, brata. Bolo to ťažkých 24 hodín. Prechádzame si tým. Bolo ťažké odohrať v tomto stave zápas. Nasledujúce dni, celá sezóna, vlastne celý zbytok nášho života bude ťažký. Boli sme si blízki. Všetci. Týchto chlapcov vidím častejšie ako vlastnú rodinu. Išiel som prvý na pálku a jediné, na čo som myslel, bol on. Celá táto vec je väčšia ako bejzbal."


Tagy: Tyler Skaggs Mike Trout

Zdroj:
športky
Foto:
MLB.com; Video: fcb - mlb

DISKUSIA