TVRĎÁK otestuje tvoje schopnosti v Banskej Bystrici

Tvrďák vznikol na Slovensku v roku 2013 a od svojho vzniku ho absolvovalo niekoľko desiatok tisíc mužov a žien z viac ako 15 krajín. Tvrďák je prekážkový beh na 5 a viac kilometrov, kde zdolávaš rôzne typy prekážok. Bežíš, plazíš sa v blate, brodíš vo vode, preskakuješ, hádžeš na cieľ a nosíš ťažké predmety.

Tvrďák otestuje tvoju športovú všestrannosť, kondíciu, silu, vytrvalosť a trpezlivosť pri zdolávaní náročných prírodných a umelých prekážok. Neváhaj, prihlás sa a ukáž čo je v tebe! Registráciu na Tvrďák nájdeš na Predpredaj.sk.


Preteky sú určené pre mužov a ženy od 18 rokov. Ak si občas zabeháš, zacvičíš a cítiš sa fit, preteky sú pre teba. Zúčastniť sa môžu aj juniori od 15 rokov potrebujú však písomný súhlas rodiča. Pre deti od 8 do 14 rokov je pripravený detský Tvrďák.

Pretekáš ako jednotlivec, alebo v tíme? Tím musí mať troch a viac členov a dostane aj zľavu na štartovnom. Tvrďák môžeš  absolvovať súťažne, vtedy sa ti meria čas, alebo v režime fitness, kedy sa ti čas nemeria. Fitness režim je pre tých, ktorí si chcú Tvrďák vyskúšať vo vlastnom tempe, otestovať sa a užiť si prekážky svojou rýchlosťou.

Banská Bystrica ťa odskúša 1.9. | 10+ Km | 5+ Km

V športovom srdci Slovenska zakončí sezónu najťažší Tvrďák. Vyber si 10+KM Army trasu alebo 5+KM a pamätaj si, mostík má 731 schodov. Okolité kopce zapália tvoje lýtka a do pľúc dostaneš čerstvý horský vzduch. Pozor, trasa 10+KM sú kvalifikačné preteky na MS v OCR. Tu bude korunovaný víťaz Tvrdej Ligy 2019 - TVRĎÁK SLOVENSKO.

Keď skončíš, môžeš ďalej súťažiť v Tvrdých Hrách - fitness disciplínach ako sú preťahovanie lanom, zhyby na hrazde, kliky, výskoky na bedňu atď. Ak práve nie si bežec, na Tvrdých Hrách môžeš ukázať svoje skryté kvality.

Ak absolvuješ všetky Tvrďák preteky v danom roku ideš automaticky do Tvrdej Ligy (TL) a bojuješ o titul Tvrďák Slovensko a sponzorské ceny. Pretekár TL dostane po poslednom preteku TL tričko a TL medailu

Viac info:
Na webe
Facebooku


Zdroj:
PR článok
Foto:
Tvrďák

DISKUSIA