Chára bude absolútne naj v celej NHL: Legendárny Jágr zareagoval na príspevok slovenského kapitána

Jaromír Jágr a Zdeno Chára
Jaromír Jágr a Zdeno Chára

BOSTON - Slovenský kapitán Bostonu Bruins Zdeno Chára sa v nadchádzajúcej sezóne NHL stane najstarším hokejistom v najlepšej lige sveta. 42-ročný slovenský obor pôsobí za veľkou mlákou už 22 rokov, čo je naozaj obdivuhodný výkon.

Na tento fakt sa na sociálnej sieti rozhodol zareagovať samotný Chára: "Je ťažké tomu uveriť, že momentálne som najstarším aktívnym hráčom v NHL. Je to už dávno od mojej prvej sezóny, ale stále sa cítim mladý. Mám možnosť hrať v NHL s a proti najlepším hráčom sveta, čo ma zároveň naučilo dve veci. Byť skromný a vďačný a to, že vek je iba tvoje myslené číslo."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It’s hard to believe I’m now the oldest active player in the NHL. It’s been a long time since my rookie season but this game always keeps me young. Having the opportunity to play in the league all these years with and against the best players in the world has taught me time and time again that it’s a humbling game and age is just a number! ———————————————————————— Je ťažké tomu uveriť že momentálne som najstarším aktívnym hráčom v NHL. Je to už dávno od mojej prvej sezóny, ale stále sa cítim mladý. Mám možnosť hrať v NHL s a proti najlepším hráčom sveta čo ma zároveň naučilo dve veci. Byt skromný a vďačný a to že vek je iba tvoje myslené číslo.

Príspevok, ktorý zdieľa Zdeno Chara (@zeechara33),

Ku komentujúcim Chárovho príspevku sa pridala aj česká hokejová legenda Jaromír Jágr, ktorý aktuálne pôsobí doma v Kladne. Jágr si neodpustil vtipný komentár: "Máš šťastie, že som na budúci rok už podpísal s Kladnom, inak by som ťa zosadil z trónu."

Legendárny Jágr, ktorý bude v druholigovom Kladne pôsobiť už tretiu sezónu, má za sebou 27 sezón v zámorskej NHL, kde si v rokoch 2012 a 2013 zahral v Bostone aj po boku Zdena Cháru. 


Tagy: Jaromír Jágr Zdeno Chára Boston Bruins

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka NHL
Zdroj:
športky
Foto:
zimbio.com

DISKUSIA