VIDEO Neymar ďalej provokuje: Dres Barcelony, tajomný odkaz s biblickým citátom a obrat proti PSG

Neymar v drese Barcelony
Neymar v drese Barcelony

PARÍŽ - Brazílsky futbalista Neymar zverejnil na Instagrame video, na ktorom je v drese Barcelony, čím oživil špekulácie, že by sa mohol do španielskeho klubu vrátiť.

Podľa španielskych médií sa má najdrahší hráč histórie v pondelok hlásiť v PSG a bude rokovať o svojej situácii s vedením francúzskeho majstra. Svoj odkaz na sociálnej sieti doplnil Neymar biblickým citátom: "Žiadna zbraň vyrobená proti tebe sa nestretne so zdarom."

 

 

Aby toho nebolo málo, Neymar na tlačovej konferencii ešte viac prilial olej do ohňa. Pri otázke, ktorý moment zo svojej kariéry považuje za ten najlepší, sa opäť nezdržal provokácie. Brazílčan vyhlásil, že najlepším momentom bol práve obrat FC Barcelona proti PSG. „Moja najlepšia spomienka zo šatne? Zrejme tá, keď sme s Barcelonou porazili PSG. Vtedy sme všetci oslavovali ako blázni," uviedla brazílska hviezda. 

Brazílsky útočník predvlani prestúpil z Barcelony do PSG za rekordných 222 miliónov eur. S francúzskym celkom má zmluvu do roku 2022, ale nie je v ňom údajne spokojný. V uplynulej sezóne dlho nehral kvôli zraneniu a ďalšie zápasy zmeškal po disciplinárnom treste za napadnutie fanúšika.

Neymar sa mal pripojiť k tímu PSG už tento týždeň, ale bez ospravedlnenia nedorazil a zrejme ho čaká trest.


Tagy: FC Barcelona Neymar PSG

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Ligue 1
Zdroj:
ČTK, športky
Foto:
TASR

DISKUSIA