Zverev sa ponára a pľuje navôkol... Hrozný Lendl to schytal na sto zím!

Alexander Zverev
Alexander Zverev

HAMBURG - Dlhodobo je považovaný za muža, ktorý by mal konečne preraziť aj na grandslamových turnajoch, pretože ho k tomu predurčuje nemalý talent. Lenže realita je diametrálne odlišná. Nemecký tenista Alexander Zverev dosiaľ na turnajoch veľkej štvorky zatiaľ došiel maximálne do štvrťfinále (French Open 2018 a 2019). Tohtoročný Wimbledon bol napríklad nočnou morou, pretože vypadol už v prvom kole s Čechom Jiřím Veselým.

Dôvod si našiel veľmi rýchlo. Za jeho neúspechy môže vraj tréner Ivan Lendl, ktorý ho momentálne trénuje. Mladý Nemec sa do neho oprel poriadne drsným spôsobom. Namiesto zamietnutia pred vlastným prahom prská na muža, s ktorým trénuje. 

"Zabezpečil si nového psa, má dva mesiace a ukazuje mu, ako sa chodí na záchod. To je jeho hlavná téma. Malý pes a golf," nenechal na Lendlovi suchú nitku momentálne piaty hráč sveta. 

"To neznamená, že s ním už nepracujem. Povedal som mu to po Wimbledone. Nemôže to byť tak, že mám problémy s druhým podaním, my ho trénujeme a on po 20 minútach začne byť znudený a rozpráva o tom, ako na šiestej jamke zahral neuveriteľný úder," pobavil Zverev.  

Rodák z Hamburgu sa najbližšie od pondelka predstaví na domácom turnaji v prístavnom nemeckom meste, kde bude v roli dvojky. Najvyššie nasadeným mužom je Rakúšan Dominic Thiem. 


 


Tagy: Ivan Lendl Alexander Zverev

Zdroj:
športky
Autor:
© Zoznam/oh
Foto:
SITA/AP/Tim Ireland

DISKUSIA