Škriniarov nový kouč sa díva na jediný cieľ: V ceste mnoho prekážok, vysoká suma či mrzutý Icardi

Antonio Conte
Antonio Conte

SINGAPUR - Manažér Interu Miláno Antonio Conte by rád priviedol do tímu Romelu Lukakua, avšak na tlačovej konferencii pred sobotným zápasom práve proti Manchestru United priznal, že v prípadnej akvizícii belgického útočníka stojí mnoho faktorov.

Inter žhavo túži po Belgičanovi, ale najskôr musí splniť požiadavky Manchestru United, ktorý pred dvomi rokmi zaplatil Evertonu 75 miliónov libier. Lukaku nenastúpi ani v sobotnom zápase. "Viete, že mám rád tohto hráča. V minulosti som sa ho snažil priviesť do Chelsea. Ako som povedal predtým, tento hráč sa mi páči a považujem ho za dôležitého k tomu, aby sme sa zlepšili," povedal nový manažér Interu Antonio Conte. 

"Veľmi dobre poznáme našu momentálnu situáciu, uvidíme, čo sa udeje. Lukaku je však nateraz hráčom Manchestru United," pokračoval taliansky stratég.  

Či sa Inter dočká mena Lukaku na San Sire, záleží aj od Maura Icardiho. Argentínsky útočník sa s klubom nenachádza ani na predsezónnej tour a nie je súčasťou budúcich plánov. Pokiaľ by sa Nerazzurri nejakým spôsobom podarilo Icardiho predať či poslať na hosťovanie, potom by sa otvorila cesta pre zisk Lukakua. 


Tagy: Manchester United Antonio Conte Inter Miláno Romelu Lukaku

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Serie A
Zdroj:
športky
Autor:
© Zoznam/oh
Foto:
SITA/AP/Rui Vieira

DISKUSIA