Prestupová sága Balea nekončí: Agent Walesana znova prehovoril... Jedna možnosť vylúčená!

Gareth Bale
Gareth Bale

MADRID - Pravdepodobnosť, že Gareth Bale opustí v najbližších dňoch či týždňoch Real Madrid, je popravde veľmi vysoká. Agent waleského futbalistu Jonathan Barnett však oznámil, že jeho klient neodíde inak ako na trvalý prestup. Hosťovanie nepripadá do úvahy.

"Gareth je jeden z najlepších hráčov na planéte. Môžem vám garantovať, že do žiadneho klubu nepôjde hosťovať," povedal Barnett. 

30-ročný Walesan by musel prijať poriadne zníženie platu, ak by sa chcel presťahovať niekam natrvalo. Zoznam klubov, ktoré by si v súčasnosti mohli zaplatiť Balea, sa deň čo deň zužuje. V hre sú dva čínske kluby - Jiangsu Suning a Peking Guonan. Tie prejavili obrovský záujem, prestupové okno v Číne sa však končí o osem dní, preto by bolo potrebné postupovať veľmi rýchle. 

"Gareth je hráčom Realu a nateraz to tak zostáva. Ak sa vyskytne niečo, čo nám vyhovuje, potom sa veci môžu zmeniť a behom dňa či týždňa bude preč. Alebo stále bude hráčom Realu a tak to bude ďalšie tri roky, kým mu nevyprší kontrakt," dal na známosť Barnett. 

Bale s Realom stále trénuje a tak to platí aj dnes, keďže sa pripravoval spolu s tímom na duel s Arsenalom. 

 


Tagy: Real Madrid Gareth Bale

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Primera Division
Zdroj:
športky
Autor:
© Zoznam/oh
Foto:
SITA/AP/Kamran Jerebelli

DISKUSIA