Solskjaer sa vyjadril na adresu Paula Pogbu: Nechcem skĺznuť do hypotéz o jeho odchode, ale...

Paul Pogba a Ole Gunnar Solskjaer
Paul Pogba a Ole Gunnar Solskjaer

MANCHESTER - Manažér Ole Gunnar Solskjaer prehlásil, že je schopný motivovať Paula Pogbu v jeho ďalšej kariére na Old Trafford. Nór si je podľa vlastných slov istý tým, že Francúzovi dokáže dodať dostatočne veľké kariérne výzvy.

Agent Mino Raiola, ktorý zastupuje 26-ročného hviezdneho záložníka pred pár týždňami vyhlásil, že v United každý vrátane amerických majiteľov a manažéra vie, po čom Pogba túži. Má to byť nová výzva v podobe prestupu do iného klubu, keďže o záložníka sa zaujíma Real Madrid. Klub z červenej časti Manchestru však nechce o Pogbovom odchode ani len počuť.

"Nechcem skĺznuť do všetkých tých mediálnych hypotéz o jeho odchode, ale v tomto momente nemáme na stole žiadne ponuky. Povedal som už veľakrát, že Paul je skvelý chlapec a výborný hráč. Nikdy som s ním nemal ani najmenší problém. Mali sme spolu mnoho rozhovorov a nikdy ma ničím nenahneval. Viem, čo si Paul myslí. Viem mu dodať novú a dostatočnú motiváciu,“ povedal Solskjaer, ktorý je momentálne s tímom na predsezónnej príprave v Číne.


Tagy: Manchester United Paul Pogba Ole Gunnar Solskjaer

Zdroj:
sportky.sk
Autor:
© Zoznam/mc
Foto:
SITA/AP - Matt Dunham

DISKUSIA