Kráľovná Halepová terčom nechutného útoku: Potrebujem 500 dolárov, do víkendu by som vrátila 1500!

Simona Halepová
Simona Halepová

BUKUREŠŤ – Rumunská hrdinka Simona Halepová patrí k najpopulárnejším športovkyniam tohto leta. Sympatická tenistka si senzačným spôsobom podmanila slávny Wimbledon, kde vo finále pozametala dvorec s legendárnou Serenou Williamsovou a dokráčala už k druhému grandslamovému titulu.

Problémy však neobchádzajú ani tie najväčšie hviezdy. Svoje by o tom vedela povedať aj aktuálna svetová štvorka v rebríčku WTA. Za všetko môže nehorázny útok hackerov, ktorí sa nabúrali do instagramového účtu Halepovej a v mene slávnej tenistky žiadali fanúšikov o peniaze. Ich plán bol naozaj prefíkaný: "Ahojte, môže mi niekto pomôcť? Som zaseknutá na letisku vo Švajčiarsku a môj bankový účet tu nefunguje. Potrebujem 500 dolárov, do víkendu by som vrátila 1500," znel príspevok v Instastories.

Šokovaná 27-ročná hviezda následne reagovala na sociálnej sieti Twitter: "Prosím, ignorujte hackerov, ktorí si momentálne užívajú na mojom instagramovom účte. Vieme, čo sa deje a Instagram na tom pracuje. Dúfam, že sa všetko vyrieši čo najskôr," napísala Halepová.

Verme, že s tenisovou megahviezdou tento incident nezamáva. Simona Halepová sa nachádza v úchvatnej forme, v londýnskom All England Clube predviedla fantastické výkony, ktoré vyšperkovala galapredstavením vo finále. Americká legenda Serena Williamsová túžila po vyrovnaní rekordu Margaret Courtovej, ale proti sebavedomej Rumunke nemala najmenšiu šancu. Halepová teda nadviazala na výborné výkony z posledných rokov. V roku 2017 sa dostala na pozíciu svetovej jednotky a vlani ovládla Roland Garros, teda svoj najobľúbenejší grandslamový turnaj.


Tagy: Simona Halepová

Zdroj:
športky
Autor:
© Zoznam/ps
Foto:
SITA/AP//Kirsty Wigglesworth; Twitter/Simona Halep

DISKUSIA