VIDEO Karlos Vémola zničil ďalšieho súpera: Fanúšikovia ale v treťom kole na neho pískali!

Karlos Vémola oslavuje ďalší triumfKarlos Vémola oslavuje ďalší triumf Zdroj: Instagram oktagonmma

PRAHA - Najslávnejší český MMA zápasník Karlos Vémola si v sobotu večer pripísal jedenáste víťazstvo v rade. Na galavečeri Oktagon 13, ktorý sa konal pod holým nebom na vypredanom centrálnom kurte tenisového areálu Štvanice v Prahe, porazil na body Brazílčana Henriqua da Silvu.

Terminátor, ako sa Vémola prezýva, zápasu od začiatku jasne dominoval. Už v prvom kole dostal Da Silvu na zem, čo zopakoval aj v ďalších kolách. Súperovi spôsobil tržnú ranu pod obočím, zápas ale pred limitom ukončiť nedokázal a o víťazovi tak museli rozhodnúť arbitri.

"Fanúšikovia v treťom kole pískali. Určite na mňa, pretože som neukončil zápas, ako som povedal. To však nešlo, bol na to pripravený. A ukončiť niekoho, kto sa len bráni, je strašne ťažké," povedal Vémola po zápase.

Pred Vémolom sa v klietke predstavil aj v Českej republike obľúbený zápasník z Uzbekistanu Machmud Muradov, ktorý porazil Brazílčana Wendella Marquesa TKO v 2. kole a pripísal si tiež jedenástu výhru v rade. "Urobil som, čo som musel. Jedenásť výhier v rade vo váhe do 84 kilogramov, kto toto v Česku má? Nikto," povedal Muradov, ktorý tak urobil ďalší krok k posunu do elitnej svetovej organizácie UFC, o ňom už dlho sníva.

Ešte počas predzápasov sa v klietke konal súboj dvoch bývalých veteránov z UFC. Český bojovník Viktor Pešta si s ťažkým súperom ťažkú ​​hlavu nerobil a od začiatku sa snažil svojho súpera ukončiť. Američan Mike Kyle nakoniec nevydržal škrtenia zozadu a zápas v prvom kole odklepali. Pešta tak vyhral technikou zvanou rear naked choke.

Viac o téme: Karlos Vémola Henrique da Silvu
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Instagram oktagonmma; VIDEO: Youtube
  • Zdroj: ČTK

Súvisiace články