Hviezdny Alves si hľadá nový klub: Partnerka mu radí druhu španielsku ligu

Dani Alves
Dani Alves

BRATISLAVA - Začiatkom júla priviedol Brazíliu z pozície kapitána k víťazstvu na juhoamerickom futbalovom šampionáte Copa América, čím sa stal prvým hráčom v dejinách, ktorý vyhral v súčte 40 rôznych trofejí na reprezentačnej a klubovej úrovni. Napriek tomuto míľniku je obranca Dani Alves momentálne bez klubovej príslušnosti, keďže mu na konci uplynulej sezóny 2018/2019 skončil kontrakt vo francúzskom veľkoklube Paríž St. Germain.

Na instagrame tak publikoval status, prostredníctvom ktorého si hľadá nového zamestnávateľa. "Hľadám prácu, kde by som mal poslať môj životopis? Dajte mi vedieť, ak si nájdete čas," uviedol 36-ročný Alves. Pred niekoľkými týždňami sa spomínal jeho možný návrat do FC Barcelona, v ktorom prežil veľkú časť hráčskej kariéry (2008-2016). Z tejto možnosti však podľa španielskych médiá medzičasom zišlo.

 

 

Na status zareagovali viacerí jeho spoluhráči z národného mužstva - Neymar, Renato Augusto či Douglas Costa. A aj hráčova partnerka. Tá by mu dokázala nájsť klub veľmi rýchlo. Svedčí o tom jej odpoveď na príspevok Daniho Alvesa, v ktorom mu poradila, aby si vybral mužstvo španielskeho druholigistu CD Tenerife, kde pred niekoľkými dňami zamieril na hosťovanie z Celty Vigo aj slovenský obranca Róbert Mazáň.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Não preciso de mais palavras... #proudwife

Príspevok, ktorý zdieľa Joana Sanz (@joanasanz),


Tagy: Dani Alves CD Tenerife

Zdroj:
SITA
Foto:
SITA/AP/Christophe Ena

DISKUSIA