Futbalovezajazdyonline.sk: Futbalové zájazdy pre slovenských fanušíkov!

Zdroj: futbalovezajazdyonline.sk

Holandská spoločnosť spustila webovú stránku aj pre slovenských fanušíkov. Na stránke futbalovezajazdyonline.sk si môžete vytvoriť vlastný futbalový zájazd iba v troch jednoduchých krokoch s možnosťou výberu vstupenky, hotela a odletu z letiska, ktoré je k vám najbližšie.

Futbalovezajazdyonline sa po niekoľko ročnom pôsobení na holandskom, nemeckom a rakúskom trhu, rozhodla otvoriť webovú stránku aj pre slovenský trh. Ludo, majiteľ Futbalovezajazdyonline a pôvodom Slovák, ktorý roky budoval stabilnú značku v Holandsku a Nemecku vysvetľuje: "Slovenskí zákazníci si pravideľne rezervujú zájazdy prostredníctvom našej rakúskej alebo nemeckej webovej stránky. Ponuka na týchto stránkach je, ale viac zameraná na nemeckého (rakúskeho) futbalového fanušíka. My však chceme ponúkať jedinečné zážitky, a preto je pre nás nesmierne dôležité, aby si zákazníci mohli vybrať futbalový zájazd podľa svojich individuálnych preferencií." Ludo ďalej pokračuje: "...preto sme sa rozhodli otvoriť webovú stránku špeciálne pre slovenského futbalového fanušíka, kde ponúkame možnosť poskladať si svoj jedinečný futbalový zájazd. S našou novou webovou stránkou chceme plniť slovenské futbalové sny, tak ako som si ja splnil sen a konečne otvoril našu pobočku aj u nás doma na Slovensku."

Futbalovezajazdyonline ponúka personalizované futbalové zájazdy. Chcete si s vašimi kamarátmi alebo rodinou pozrieť zápas ako El Clásico, vychutnať si atmosféru na štadióne Anfield v Liverpoole alebo sledovať naživo Neymara v Paríži? S Futbalovezajazdyonline je to možné! Každý rok si tisícky fanušíkov rezervuju futbalový zájazd na zápasy tímov, ktoré milujú. Začiatok Premier League je za rohom a preto je to ten najlepší čas rozhodnúť sa, ktorý zápas by ste radi videli naživo. Futbalovezajazdyonline garantuje priľahlé sedadlá až pre tri osoby, chráni vás pri zmene termínu zápasu a ponúka najlepšiu možnú cenu.

Futbalovezajazdyonline.sk: Futbalové zájazdy pre Galéria fotiek (5) Zdroj: futbalovezajazdyonline.sk

Profesionálne nasadenie, dlhoročné skúsenosti a futbalové nadšenie sú najdôležitejšími hodnotami našich zamestnancov v Futbalovezajazdyonline. Petra Netopilová, špecialista na služby zákazníkom, hovorí: "Sme tu preto, aby sme vám pomohli s akýmikoľvek otázkami o vašom futbalovom zájazde a poskytli vám tipy na to, ako urobiť váš zájazd naozaj nezabudnuteľným."

  • Autor: © Zoznam/
  • FOTO: futbalovezajazdyonline.sk
  • Zdroj: PR článok
Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy