Slovan spoznal svojho súpera pre 3. predkolo: Karabach hladko zdolal írsky Dundalk

Duffy Qarabag v drese FC DundalkDuffy Qarabag v drese FC Dundalk Zdroj: dundalkfc.com

KARABACH - Futbalisti Slovana Bratislava si v majstrovskej vetve 3. predkola Európskej ligy zahrajú proti Dundalku. Írsky tím neuspel v 2. predkole Ligy majstrov, keď prehral v stredajšej odvete na pôde azerbajdžanského Karabachu 0:3, prvý zápas sa skončil remízou 1:1.

Hráči HJK Helsinki zvíťazili nad Crvenou zvezdou Belehrad 2:1. Z postupu sa však tešili hostia vďaka triumfu z prvého duelu 2:0. Rosenborg Trondheim dokázal zvrátiť prehru z Borisova 1:2 a po domácom víťazstve 2:0 si vybojoval postup.

V majstrovskej vetve 3. predkola LM sa predstaví aj NK Maribor. V Štokholme síce prehral 2:3 po predĺžení, ale v prvom dueli uspel 2:1. Hrdinom hostí sa stal v 117. minúte Alexandru Cretu. Úlohu favorita splnili hráči FC Kodaň, tí si z prvého stretnutia s The New Saints priviezli náskok 2:0 a doma ho potvrdili víťazstvom 1:0.