VIDEO PSG nemá vo Francúzsku konkurenciu: Siedmy superpohár za sebou, Neymar nehral

PSG zdolal Rennes a získal siedmy Francúzsky superpohár za sebouPSG zdolal Rennes a získal siedmy Francúzsky superpohár za sebou Zdroj: Twitter - Paris Saint-Germain ‏

ŠEN-ČEN - Futbalisti Paríža St. Germain získali siedmy za sebou a celkovo deviaty Francúzsky superpohár. V sobotnom zápase v čínskom Šen-čene zdolali Stade Rennes 2:1. Hráči ligového majstra sa revanšovali za prehru vo finále národného pohára.

PSG musel otáčať po tom, ako v 13. minúte otvoril skóre Adrien Hunou. Po zmene strán v 57. minúte vyrovnal Kylian Mbappe a rozhodujúci gól strelil v 73. minúte z priameho kopu Angel di Maria. Brazílčan Neymar nefiguroval v zápasovej nominácii, v Číne iba naberal kondíciu.