VIDEO Pošramotené vzťahy gigantov? Neymar stredobodom pozornosti: Mbappé ho doslova odsotil!

Kylian Mbappe a Neymar
Kylian Mbappe a Neymar

PARÍŽ – Futbalisti Paríža St. Germain triumfovali už siedmykrát za sebou vo Francúzskom superpohári. V zápase proti Stade Rennes zvíťazili 2:1 a jednoznačným spôsobom demonštrovali svoju dominanciu na francúzskych futbalových trávnikoch. Prvý súťažný zápas sezóny však vyvolal mnohé otázniky.

Dôvodom ďalších špekulácií je opäť brazílsky útočník Neymar. Hviezda PSG sa snaží vynútiť si prestup z metropoly Francúzska, no zdá sa, že európski giganti nie sú ochotní vysoliť požadovanú sumu. Dvadsaťsedemročný futbalista je momentálne zranený a aj sobotňajší zápas si mohol vychutnať len očami diváka.

Po očakávanom triumfe svojho zamestnávateľa tak mohla oslavovať aj brazílska šikulka a všetko nasvedčovalo tomu, že finálový triumf bude pre futbalistov PSG skvelým odrazovým mostíkom. Počas klasického ceremoniálu bolo všetko v poriadku, hráči sa objímali jedna báseň a radosť mal aj Neymar. Nálada sa zmenila až pred víťazným fotením staronových šampiónov. O poriadny rozruch sa postaral Kylan Mbappé, ktorý svojho tímového kolegu doslova odsotil. Veď napokon, posúďte sami.


Tagy: Neymar Paríž St. Germain Kylian Mbappé

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Ligue 1
Zdroj:
športky
Autor:
© Zoznam/ps
Foto:
SITA/AP/Thibault Camus; Video: Twitter/BSN

DISKUSIA