VIDEO Hokejista Popradu sa zahral na kuriéra: Permanentku priniesol fanúšičke až domov

Ján Ťavoda sa zahral na kuriéra, permanentku priniesol fanúšičke až domov
Ján Ťavoda sa zahral na kuriéra, permanentku priniesol fanúšičke až domov

POPRAD - Program Kamzíkov v nasledujúcich dňoch pokračuje prípravnými zápasmi. Postupne privítajú v odvetnom zápase Liptovský Mikuláš a následne si zmerajú sily s poľským Comarch Cracovia. Ceny lístkov na oba duely už boli zverejnené, no o tie sa už nemusia zaujímať držitelia permanentiek, ktorí využili prvé vlny predaja na ich nákup.

Držitelia permanentiek budú mať od novej sezóny opäť viac výhod, pričom ak sa na Vás usmeje šťastena, môže Vám ju doniesť až domov Váš obľúbený člen kádra Kamzíkov. Túto možnosť využila aj verná fanúšička popradského hokeja Ivana, ktorá bude môcť okrem výhod spojených so spomínanou permanentkou spomínať aj na to, že jej ju doručil sám sympatický bek Podtatrancov, Ján Ťavoda.

Celý zmysel a motivácia v prvých vlnách predaja permanentiek na nasledujúci ročník sa niesol v tom, že verným fanúšikom popradského hokeja sa vedenie HK Poprad odvďačí tým, že budú môcť čerpať veľa výhod aj u sponzorov a partnerov Kamzíkov. Ak si však fanúšik objednal permanentku v termíne od 3. do 7. júna 2019, bol automaticky zaradený do žrebovania o exkluzívne stretnutie so svojim obľúbeným hráčom HK Poprad.

Nakoniec sa šťastena obrátila práve na Ivanu, ktorej klub za pomoci jej blízkych zariadil stretnutie práve s odchovancom zvolenského hokeja. „Ďakujem za príležitosť, že som mohla spoznať Janka Ťavodu, ktorý je úplne úžasný človek. Vôbec som to nečakala, no neskutočne ma potešilo, že prišiel až k nám domov. Naozaj si to veľmi vážim a tento zážitok si budem pamätať celý svoj život,“ nechala sa počuť fanúšička, ktorá sa netají tým, že jej obľúbeným Kamzíkom je práve Ján Ťavoda, ktorý bol taktiež prekvapený, že si Ivana vybrala práve jeho.


Tagy: HK Poprad Ján Ťavoda

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka slovenskej Tipsport Extraligy
Zdroj:
HK Poprad
Foto:
HK Poprad; Video: Youtube

DISKUSIA