VIDEO Ťažko uveriteľný moment ostrieľaného borca: Tenisová hrubica à la neskúsený zelenáč!

Dvojica Lopez - Murray
Dvojica Lopez - Murray

MONTREAL - Tenisový kalendár sa prehupol do druhej časti sezóny a muži s raketami v rukách momentálne bojujú o dôležité body na amerických hardoch. V Montreale sa počas štvorhry udial moment, aký sa len tak často nevidí. Najmä by ste ho nečakali od hráča, ktorý v kariére odpodával viac ako 900 zápasov. Feliciano Lopez predviedol hrubicu, ktorej hádam ani sám neveril.

Skúsený Španiel so svojím deblovým partnerom Andym Murraym bojovali proti poľsko-brazílskej dvojici Kubot/Melo. Za stavu 4:3 a 0:40 v prvom sete pri podaní Murrayho sa španielsko-britské duo malo dočkať zníženia na 15:40. Loptička mierila jasne do outu. Vedeli to všetci štyria aktéri súboja. 

Feliciano Lopez však miesto dopadu lopty nastrčil raketu a malý žltý zázrak uchopil ešte vo vzduchu, hoci pravidlá jasne prikazujú, že v takomto prípade získava bod súper bez ohľadu na to, kam lopta mierila. Rozhodca tak prisúdil bod Kubotovi s Melom. Lopeza v konečnom dôsledku táto zbytočná chyba nemusela mrzieť, pretože v supertajbrejku tretieho setu triumfoval s Murraym 11:9 a postúpil do ďalšej fázy. 


Tagy: Feliciano Lopez ATP Masters 1000 Montreal

Zdroj:
športky
Foto:
SITA/AP/Tim Ireland; Video: YouTube/Tennis TV

DISKUSIA