Róbert Mak Uniliga v malom futbale otvára dvere aj pre teba: S Robom máme rovnaké vízie

Logo Uniligy pred pred novou sezónou 2019/20Logo Uniligy pred pred novou sezónou 2019/20 Zdroj: sportky.sk

BRATISLAVA - Uniliga v malom futbale Bratislava si pre svojich hráčov vo svojej šiestej sezóne pripravila niekoľko noviniek. Okrem toho, že do projektu vstúpil pre jeho kvalitu a smerovaniu aj známy futbalista Róbert Mak, v ďalšom ročníku nebudú chýbať ani kvalitní rozhodcovia, nová umelá tráva na Mladej Garde, brigádnici, ktorí počas zápasu podávajú lopty, moderné šatne so sprchami, videá, na ktorých sa po zápase uvidíte a množstvo ďalšieho, a pritom za perfektnú cenu.

"Uniliga už nie je len liga, ale je to značka kvalitného servisu pre hráčov. Snažíme sa každoročne dať hráčom pocit, že v tejto lige berieme malý futbal naozaj vážne a v tejto snahe budeme pokračovať. Vieme, že to robíme dobre, je však stále čo zlepšovať, aj preto v novej sezóne máme pre hráčov pripravené novinky," prezradil zakladateľ súťaže Robert Kmeťo. 

Do Uniligy pred začiatkom novej sezóny vstúpil aj futbalista Róbert Mak so svojím otcom, ktorí sa s predsedom Uniligy dohodli prakticky okamžite. "Máme spoločné vnímanie tohto športu a veľa rovnakých názorov na podstatné veci, ako sú brigádnici a servis pre hráčov. Je tu tiež vízia projektu, ktorý čoskoro uzrie svetlo sveta a posunie tento šport znova niekde inde," prezradil Róbert Mak starší. 

Uniliga má otvorené brány do sveta malého futbalu pre všetky úrovne futbalu, môžete sa prihlásiť do tretej ligy, ktorá je úrovňou najľahšia, v druhej lige je zápasový level o niečo ťažší a v prvej lige sa hrá naozaj na vysokej úrovni, viac o samotných súťažiach a o skvelej cene sa dozviete na https://www.uni-liga.sk/uniliga-novou-sezonou-meni-tvar-v-novej-sezone-kvalita-na-prvom-mieste-atraktivne-novinky-nechybaju/. Svoj tím môžeš registrovať na predpredaj.sk. 

Liga je tak dostupná akémukoľvek hráčovi a tímu a tento rok si premiérovo na svoje prídu aj firemníci, keďže Uniliga otvára aj Firemnú ligu. "Z pohľadu ceny a servisu si myslím, že sme minimálne v Bratislave najlepšou voľbou pre akéhokoľvek hráča a tím. Hovoria o tom aj recenzie tých, ktorí u nás hrali a hrajú, stačí sa ich jednoducho spýtať! Aj takéto referencie nám jasne vravia, že to robíme dobre a máme v tom pokračovať," vyjadril sa zakladateľ Uniligy Robert Kmeťo. 

Viac o téme: Róbert Mak Uniliga Robert Kmeťo
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: sportky.sk
  • Zdroj: športky

Súvisiace články