FOTO+VIDEO Obrovský šok v Taliansku: Obávaného šéfa ultras Lazio za bieleho dňa popravili!

Talianskom otriasla smrť šéfa ultras Lazio RímTalianskom otriasla smrť šéfa ultras Lazio Rím Zdroj: Profimedia

RÍM - Boss ultras fanúšikovskej časti klubu Lazio Rím je mŕtvy. Fabrizio Piscitelli, ktorý bol známy aj pod prezývkou Diabolik, bol v stredu zastrelený v parku, a to priamo za bieleho dňa.

Zastrelili ho zozadu do hlavy v parku Acqueduc na rímskom predmestí Cinecitta, píše taliansky denník La Gazetta. Dôvodom má byť údajne vyrovnávanie si účtov a páchateľ konal cielene. 53-ročný Piscitelli bol spájaný s podsvetím a predajom drog, čo môže byť príčinou tragédie. Za drogové delikty bol dokonca aj zatknutý. 

Motívom môže byť aj konkurenčný boj, ale pravdepodobnejšia je zatiaľ prvá verzia. Najväčším nepriateľom pre Lazio je miestny rival AS Rím, s ktorým sa delí aj o Olympijský štadión. Tvrdá línia Lazia sú skôr pravicoví fanúšikovia, priaznivci AS pre zmenu ľavicoví. Prípad aktuálne vyšetruje polícia.

Boss ultras Lazio stál v minulosti pred súdom aj v prípade vydierania súčasného prezidenta klubu Claudia Lotita. Počas svojho života Diabolik nazhromaždil majetok v hodnote viac ako dva milióny eur vrátane automobilov, luxusných nehnuteľností a investícií do firemných akcií.

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 4
Viac o téme: Lazio Rím Fabrizio Piscitelli
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Profimedia; VIDEO: Youtube Local Team
  • Zdroj: športky

Súvisiace články