VIDEO Liverpool pripravil súperovi polčas hrôzy: Klopp musel nečakane striedať brankára!

Zranený brankár Alisson BeckerZranený brankár Alisson Becker Zdroj: AP Photo/Dave Thompson

LIVERPOOL - Futbalisti Liverpoolu odštartovali novú sezónu anglickej Premier League úspešne, keď si v piatkovom zápase úvodného kola poradili doma s nováčikom z Norwichu 4:1. Šampión Ligy majstrov a úradujúci vicemajster Anglicka rozhodol o triumfe už v prvom polčase, ktorý vyhral 4:0.

Skóre otvoril už v 7. minúte vlastným gólom kapitán hostí Grant Hanley, ďalšie tri pridali Mohamed Salah, Virgil van Dijk a Divock Origi. V druhej časti dokázal Norwich skorigovať zásluhou Teemu Pukkiho. V prvom polčase sa zranila brankárska jednotka Alisson Becker a Jürgen Klopp do brány poslal novú posilu Adriana.

Liverpool - Norwich 4:1 (4:0)
Góly: 7. Hanley (vl.), 19. Salah, 28. van Dijk, 42. Origi - 64. Pukki

Viac o téme: FC Liverpool Norwich City FC Alisson Becker
  • Zdroj: TASR, športky