FOTO Škrtel napísal fanúšikom list na rozlúčku: Veci sa občas vyvíjajú inak, ako si želáme

Martin ŠkrtelMartin Škrtel Zdroj: Profimedia

ISTANBUL - Bývalý slovenský futbalový reprezentant Martin Škrtel bude v nasledujúcej sezóne pôsobiť v tíme talianskeho prvoligistu Atalanta Bergamo.

Škrtel v ostatných troch sezónach hrával za turecký klub Fenerbahce Istanbul. Podľa webu calciomercato.com sa s Talianmi dohodol na ročnom kontrakte a počas ročníka 2019/2020 zarobí približne milión eur. Do Bergama zamieril ako voľný hráč po tom, ako mu pred niekoľkými týždňami skončila zmluva pri Bospore. Teraz napísal pre bývalý klub poďakovanie:

"Drahá rodina Fenerbahce! Bolo pre mňa potešením a cťou niesť dres Fenerbahce, farby najväčšieho tureckého klubu! Chcel by som sa poďakovať všetkým fanúšikom za vašu podporu počas troch krásnych rokov v klube! Mali sme zlé časy a dobré časy, ale vždy som sa snažil robiť všetko, čo bolo v mojich silách, a nechať na ihrisku všetko! Vďaka všetkým ľuďom v Turecku, najmä v Istanbule, ja aj moja rodina sme sa tu cítili ako doma, privítali ste nás srdečne od prvého dňa v krásnej krajine a ešte krajšom meste. Istanbul, milujeme ťa a navždy zostaneš v našich srdciach.

Chcel by som sa poďakovať všetkým spoluhráčom, zažil som s vami skvelé chvíľe a veľmi rád som s vami zdieľal šatňu! Ďakujem pánovi Azizovi Yildirimovi, ktorý mi dôveroval, priviedol ma do klubu a prinútil ma uvedomiť si, aký veľký klub je Fenerbahce. Vďaka všetkým členom, technickému a trénerskemu štábu. Pánovi Pereirovi, Advocattovi, Kocamanovi a všetkým zamestnancom zo Samandiry vrátane zdravotníckeho personálu, ochrankárom, kuchárom, tlmočníkom a ľuďom pracujúcim v klube. Chlapci, odvádzate skvelú prácu, naozaj som si ju vážil! Bolo ťažké odísť, ale to je život, to je futbal! Niekedy sa veci vyvíjajú inak, ako si želáme. Prajem vám veľa šťastia do budúcnosti a dúfam, že sa čoskoro uvidíme!"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dear Fenerbahce family!l It was a pleasure and honour to wear the Fenerbahce shirt!Collours of the biggest club in Turkey! I would like to thanks to all the fans for your support throughout 3 beautiful years in the club!we had some bad times and good times but i was always trying to do my best and leave everything on the pitch! Thanks to all the people in Turkey especially in Istanbul,you made me and my family feel like at home,we have received the warm welcome from the first day in your beautiful country and even more beautiful city... Istanbul,we love you and you will stay in our hearts forever I would like to say thank you to all my team mates,we had some good times and i really enjoyed to share changing room with all of you!!! Thanks to Mr.Aziz Yildirim,Mr. Ali Yildirim @cetinkayahsn who trusted me,brought me to the club and made me realised how big Fenerbahce is... @soydasbaturalp BIG BIG THANKS bro,you were always there for me! Thanks to all technical and coaching staff,mr.Pereira,mr.Advocatt,mr.Kocaman and all staff from the Samandira including medical staff,ground staff,security,kitchen,translators @denizsaritac and sinan,the people working for the club!!!you guys doing a great job and i really appeecited it! It was difficult to leave,but thats the life,thats the football!sometimes things are going different way than we wish... I wish you good luck for the future and hope to see you soon! En buyuk FENER Martin,Barbora and Matteo

Príspevok, ktorý zdieľa Martin Skrtel OFFICIAL (@martin37skrtel),

Viac o téme: Martin Škrtel Fenerbahce Instabul
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Profimedia, Instagram martin37skrtel
  • Zdroj: TASR, športky

Súvisiace články