AS Trenčín oznámil vznik farmy: Známej značke chce pomôcť k postupu z tretej ligy

Hlavný tréner AS Trenčín Matthias Kohler (vľavo), generálny manažér AS Trenčín Róbert Rybníček (uprostred) a kapitán AS Trenčín David Depetris
Hlavný tréner AS Trenčín Matthias Kohler (vľavo), generálny manažér AS Trenčín Róbert Rybníček (uprostred) a kapitán AS Trenčín David Depetris

TRENČÍN - Účastník tretej najvyššej súťaže Inter Bratislava bude v aktuálnom ročníku vystupovať ako farma AS Trenčín.

Toto partnerstvo prináša systém striedavého štartu pre hráčov spod Čákovho hradu v žlto-čiernych farbách. V každom súťažnom kole môžu piati hráči z kádra fortunaligového mužstva AS nastúpiť v drese treťoligového tímu z Bratislavy.

"Klub AS Trenčín pokračuje v úzkej športovej spolupráci s Interom Bratislava. Hráči, ktorí nebudú dostatočne vyťažení, získajú potrebnú zápasovú prax v tretej lige. Už dávnejšie sme deklarovali, že značka Inter patrí vyššie, ako sa pohybuje v posledných rokoch. Po minuloročnom páde z druhej ligy sa chce hneď v tomto ročníku vrátiť do druhej ligy a my tomu chceme pomôcť. Sme presvedčení, že spolupráca bude prospešná pre obe strany," uviedol AS Trenčín v stanovisku na svojej webstránke.

FK Inter Bratislava vstúpil do súťaže počas víkendu na ihrisku FK Slovan Ivanka pri Dunaji. Z kádra AS Trenčín bolo v tomto stretnutí k dispozícii kvarteto Jakub Kadák, Jovan Pavlovič, Mohammed Lamine a Lenny Buyl.


Tagy: Inter Bratislava AS Trenčín

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
TASR
Foto:
TASR - Radovan Stoklasa

DISKUSIA